• P 
  • P 
  • organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář 

organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Revoluční 1845

Jedná se o 1,00 celý pracovní úvazek, který je kumulovaný: 0,5 p. ú. organizační pracovník ("provozní" pro 2 menší budovy) a 0,5 p. ú. vedoucí sociální služby denní stacionář pro osoby s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, více na http://www.centrumsrdicko.cz/. V případě dobrých pracovních výsledků lze získat pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s těžce zdravotně handicapovanými uživateli, znalost správy budov, BOZP a PO, řidičský průkaz typu "B", bezúhonnost, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost rozhodovat a přijmout odpovědnost, schopnost týmové práce. Vítány jsou zkušenosti v rámci sociálních služeb včetně standardů kvality, provozu budov a provozu vnitřního bazénu, a to včetně vedení týmu.
Zaměstnanecké výhody:
pracovní doba pouze v běžném pracovním týdnu (od po. do pá.) - jen ranní směny. V organizaci je zajištěno stravování a zaměstnanec má nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, FKSP výhody, stabilita, jistota, dobrý kolektiv.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

odpovědět
organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář
Kontaktní osoba: Lenka Stehlíková
Telefon: 416 742 087
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj