• P
  • TEAM LEADER REALIZACE ZAKÁZEK

TEAM LEADER REALIZACE ZAKÁZEK

Zaměstnavatel: Agropark servis s.r.o.
Kosičky 52

CZ-ISCO: 61132 Zahradníci krajináři
- Místo výkonu práce: Kosičky č.p. 52, 503 65 Kosičky
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned (8.6.2020)
- Náplň práce: vedoucí a odborný dozor realizace zakázek v oboru péče o zeleň, vegetační úpravy, výsadba okrasné zeleně a odborné ošetření vegetace a další zajímavé činnosti v přírodě. Vedení realizační skupiny. Komunikace se zákazníkem. Koordinace a logistika chodu zakázek. Práce s projektovou dokumentací a práce v terénu.
- Nabízíme: bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, firemní benefity, finanční růst, roční odměny, osobní přístup, 5 týdnů dovolené
- Požadujeme: časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolů, ŘP sk. B, E, min. středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Prosíme, zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu info@agroparkservis.cz, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu (do předmětu uveďte název pracovní pozice)

Kontaktní osoba: Pavla Švecová
Telefon: agroparkservis@gmail.com
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj