• Pracovníci v sociálních službách - pracovníci aktivizačních sllužeb

Pracovníci v sociálních službách - pracovníci aktivizačních sllužeb

Zaměstnavatel: Auxilium o.p.s.
Nemocniční 945

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PRACOVNÍCI AKTIVIZAČNÍCH SLUŽEB
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Okres Vsetín
POŽADUJEME: Vysoký stupeń sociálních kompetencí, flexibilitu, samostatnost i schopnost pracovat v týmu. Celoživotní vzdělávání. Řidičský průlaz skupiny B nutností.
NÁPLŇ PRÁCE: Výkon práce představuje hledání cest nácviku a nácvik sociálních dovedností u dětí a mládeže s těžkým stupněm ZP. V případě praxe není nutné vysokoškolské vzdělání. Práce je realizována více v odpoledních hodinách v rodinách dětí.
NABÍZÍME: Neustálé vzdělávání a osobní růst.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: auxilium@auxilium.cz nebo telefonicky paní Božena Mikulíková, tel.: 603 823 293 v pracovní dny do 17 hodin.
Ov.: 10.8.

Kontaktní osoba: Božena Mikulíková
Telefon: 603 823 293
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj