• P
  • ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

Zaměstnavatel: Jaromír Švec
Nový Bydžov

CZ-ISCO: 61132 Zahradníci krajináři
- Místo výkonu práce: Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vedoucí a odborný dozor při realizaci zakázek v oboru péče o zeleň, vegetační úpravy, výsadba okrasné zeleně aj.; odborné ošetření vegetace, znalost rostlinného sortimentu, vedení realizační skupiny, komunikace se zákazníkem, koordinace a logistika chodu zakázek, práce s projektovou dokumentací a práce v terénu
- Nabízíme: Bezplatná odborná školení a další možnosti vzdělávání, firemní benefity, finanční růst, roční odměny, 5 týdnů dovolené, osobní přístup apod.
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání v oboru zahradnictví (nebo podobné) zakončené maturitní zkouškou, znalost rostlinného sortimentu, časovou flexibilnost, samostatnost, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům. ŘP skupiny B, schopnost vedení realizačního týmu
- Prosím, zasílejte své životopisy na uvedenou emailovou adresu a do předmětu uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem. V případě zájmu nás kontaktujte též telefonicky, kontaktní osoba: Švecová Pavla, tel.: 732 974 254, e-mail: info@agroimpuls.cz

Kontaktní osoba: Pavla Švecová
Telefon: 732 974 254