• P
  • pracovník v sociálních službách

pracovník v sociálních službách

Zaměstnavatel: Oblastní charita Pelhřimov
Solní 1814
Pelhřimov

Náplň práce: práce pečovatele/ky v terénní práci u klientů osobní asistence, posyktování pečovatelské služby a domácí hospicové péče.
Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, časová flexibilita, (preferujeme možnost práce každý všední den v dopoledních hodináchj, občas ve večerních hodinách a o víkendu), kurz Pracovníka v sociálnícch službách výhodou, praxe v sociálních službách výhodou.
Nabízíme: práce na celý nebo zkrácený úvazek (0,75), nástup 18.11.2019 nebo dle dohody, felxibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, možnost dalšího vzdělávání, zázemí stabilní organizace.
Kontakovat můžete PhDr. Janu Kropáčkovou na výše uvedeném e-mailu nebo na telefonu.

Kontaktní osoba: Jana Kropáčková
Telefon: 725136783
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina