• P 
  • P 
  • Partner Success Lead 

Partner Success Lead

Zaměstnavatel: Kiwi.com s.r.o.
Palachovo náměstí 797

zájemci, nechť se hlásí na karolina.tomsu@kiwi.com
Na pozici Vedoucího partnerského úspěchu (Partner Success Lead) budete tvořit a řídit nově vytvořený tým a zajišťovat úspěch Kiwi.com B2B partnerství. Budete zejména koordinovat všechny interní aktivity pro poskytování řešení a umožnění nových nástrojů pro Kiwi.com B2B partnery, které jsou vycházejí z existující produktové nabídky. Budete rovněž zajišťovat technickou a funkční podporu všem uživatelům našich B2B produktů a služeb. Očekáváme od Vás, že budete hledět nad rámec Vašich aktivit a budete zodpovědně rozvíjet naše partnerské obchodní vztahy.
Vaše klíčové povinnosti:
· Technical account management, jenž zahrnuje přijímaní B2B partnerů, zodpovídání jejich dotazů a technických problémů, stejně jako navrhování řešení na základě jejich obchodních potřeb.
· Business development partnerů existujících a zapojujících se do užívání portfolia produktů a služeb Kiwi.com.
· Kooperace s interními zúčastněnými stranami v Kiwi.com - Business development team, Engineering, B2B product managers apod.
· Komunikace na poruchách služeb a zajišťování toho, že probíhající vývojové aktivity budou vždy prospívat partnerům a nikdy nebudou poškozovat kvalitu našich služeb.
· Navrhování produktových vylepšení na základě zpětné vazby ze strany partnerů.
· Vedení a upevňování týmových členů, aby byli naplno motivování dosahovat co nejlepšího výkonu, který odpovídá potřebám společnosti.

Vítaný profil uchazeče:
- alespoň 5 let zkušeností v oblasti zavádění technologických řešení, koordinace (v

odpovědět
Partner Success Lead
Kontaktní osoba: Lenka Nejezchlebová
Telefon: 723 415 510
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj